Leerkrachten

KLEUTERS

juf Brenda Van der Planken


leerkracht
Klas: k1
E-mail: brenda@libos.be

juf Karen Geeroms


leerkracht
Klas: k2
E-mail: karen@libos.be

juf Reinhilde Vermeiren


leerkracht
Klas: k2
E-mail: reinhilde@libos.be

juf Reinhilde Vermeiren


leerkracht
Klas: k3
E-mail: reinhilde@libos.be

juf Karen Geeroms


leerkracht
Klas: k3
E-mail: karen@libos.be

LAGER

juf Ingrid Brusselmans


leerkracht
Klas: 1l
E-mail: ingrid@libos.be

juf Evy Liessens


leerkracht
Klas: 1l
E-mail: evy@libos.be

juf Evy Liessens


leerkracht
Klas: 2l
E-mail: evy@libos.be

juf Elien Willaerts


leerkracht
Klas: 3l
E-mail: elien@libos.be

juf Elien Willaerts


leerkracht
Klas: 4l
E-mail: elien@libos.be

juf Jutta De Wachter


leerkracht
Klas: 5l
E-mail: jutta@libos.be

juf Jutta De Wachter


leerkracht
Klas: 6l
E-mail: jutta@libos.be

meester Jarne Geysels


lichamelijk opvoeding
E-mail: jarne@libos.be

meester Nathan Stuyven


lichamelijk opvoeding
E-mail: nathan@libos.be

de klas van Jules - jongste kleuters juf Brenda
de klas van Kikker - oudste kleuters juf Reinhilde en juf Karen
1ste leerjaar juf Ingrid en juf Evy
2de leerjaar juf Evy en juf Lise
3de en 4de leerjaar juf Elien en juf Lize
5de en 6de leerjaar juf Jutta en juf Lize
zorgcoördinator juf Caroline
leerkracht bewegingsopvoeding lagere school meester Jarne en meester Ylius