Leerkrachten

KLEUTERS

juf Kirsten Van Den Bogaert


kinderverzorgster
Klas: k1

juf Brenda Van der Planken


leerkracht
Klas: k1
E-mail: brenda@libos.be

juf Karen Geeroms


leerkracht
Klas: k2
E-mail: karen@libos.be

juf Reinhilde Vermeiren


leerkracht
Klas: k2
E-mail: reinhilde@libos.be

juf Reinhilde Vermeiren


leerkracht
Klas: k3
E-mail: reinhilde@libos.be

juf Karen Geeroms


leerkracht
Klas: k3
E-mail: karen@libos.be

LAGER

juf Ingrid Brusselmans


leerkracht
Klas: 1l
E-mail: ingrid@libos.be

juf Evy Liessens


leerkracht
Klas: 2l
E-mail: evy@libos.be

juf Elien Willaerts


leerkracht
Klas: 3l
E-mail: elien@libos.be

juf Ines Reynaert


leerkracht
Klas: 3l
E-mail: ines@libos.be

juf Elien Willaerts


leerkracht
Klas: 4l
E-mail: elien@libos.be

juf Ines Reynaert


leerkracht
Klas: 4l
E-mail: ines@libos.be

juf Jutta De Wachter


leerkracht
Klas: 5l
E-mail: jutta@libos.be

juf Jutta De Wachter


leerkracht
Klas: 6l
E-mail: jutta@libos.be

juf Elly Verhavert


turnleerkracht
E-mail: elly@libos.be

instapklas en 1ste kleuterklas juf Brenda
2de en 3de kleuterklas juf Reinhilde en juf Karen
1ste leerjaar juf Ingrid
2de leerjaar juf Evy
3de en 4de leerjaar juf Elien? en juf Isabelle
5de en 6de leerjaar juf Jutta en juf Dominique
zorgcoördinator juf Caroline
Leerkracht bewegingsopvoeding lagere school juf Elly